Fifth chick hatched
White storks
Support Madárles!
Purchasing, installing and maintaining equipments like cameras, solar panels, batteries for live streams consumes a lot of money and working hours. Our revenue source is from ads and viewers' donations only. If you want to support our channel, you can do so with donating here: https://madarles.hu/en/donate Thank you!- A gólyafészek karbantartója Tóth Tamás (MME, Dél-Balaton)
- Kamera üzemeltetője és az élő közvetítés biztosítója Madarles.hu
- Helyszín Ságvár
-
Köszönjük a Ságvár Község Önkormányzatának a helyszín és az internet biztosítását. Köszönjük Németh Imre segítségét a kamera felszerelésében.
A kémény oldalába került egy bagoly költőláda is, ahol egy kuvik rendszeresen megjelenik. Előfordul, hogy a gólyafészekre is rárepül. A bagolyládát 2023. januárjában tervezzük bekamerázni.
Utolsó hozzászólások